Novinky

05.06.2020 TÁBORY MAJÍ ZELENOU

TÁBORY MAJÁKU MAJÍ ZELENOU!!! Máme dobrou zprávu pro všechny děti i rodiče: "Tábory Majáku budou pro všechny přihlášené děti." Na táborníky (pobytové i příměstské) se těší vedoucí, kuchaři i zdravotníci :-) Správce DDH

27.04.2020 ..:: HLEDÁME ::..

Hledáme aktivního důchodce na pozici správce Dětského dopravního hřiště. Správce DDH

31.03.2020 SOUČASNÁ SITUACE

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se situace s COVID-19 stále vyvíjí, budeme problematiku přerušené činnosti kroužků řešit po skončení mimořádných opatření vlády ČR. Následně Vás o dalším postupu budeme informovat. Děkujeme všem za trpělivost, dodržování preventivních opatření vlády i za vzájemnou pomoc.

LT Velkolepá vikingská výprava

Letní pobytový tábor s pestrým programem vytvořeným programáky úspěšných LT Do pravěku!, Opičárna,Piráti na rybníku, Až na Olymp!, Ave, Cézar! a Mise Kleopatra. Tentokrát svou odvahu, hrdinství, přátelství a smysl pro spravedlnost budete dokazovat přímo mezi Vikingy. O zábavu a legraci se s Vaším přispěním starají vedoucí Jola, Kelda, Dára, Bára, Kája, Robča, Magda, Kryštof, Zuzka, Dáša, Peťka a Terka.
Tábor má tradičně oddíly nejen všeobecné, ale i odborně zaměřené. Děti mají možnost přihlásit se do oddílu cykloturistického, výtvarně-rukodělného (již plně obsazen), tanečního a jezdeckého (již plně obsazen). Výběr oddílu, prosím, pište v přihlášce do poznámky - týká se i oddílu všeobecného.
Poplatek za tábor je třeba uhradit do 15.6.2019. Toto datum je současně i nejzazším termínem pro odevzdání přihlášky a lékařského potvrzení.
Tábor je již plně obsazen!

Kód 185501
Název LT Velkolepá vikingská výprava
Termín konání 19.07.2019 10:00 - 28.07.2019 10:00
Místo konání TZ Maliná Ruprechtov
Hlavní vedoucí Jarmila Režná
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků Viz pokyny k účasti
Vybavení na akci Viz pokyny k účasti
V ceně zahrnuto Ubytování, strava, program, pojištění...
Cena 3150,- Kč

Naši partneři