Novinky

10.04.2019 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

18. - 22. dubna 2019 jsou Velikonoční prázdniny a schůzky zájmových útvarů (kroužků) se nekonají. Maják přeje Veselé Velikonoce

25.02.2019 HLEDÁME POSILY

Hledáme nové človíčky do týmu pedagog

. socialni-pedagog

08.01.2018 ..:: ÚHRADA OD POJIŠŤOVNY ::..

Pokud chcete částku proplatit u Vaši zdravotní pojišťovny, je třeba úhradu provést pouze bezhotovostním platebním stykem. Doporučujeme též se informovat u Vaší zdravotní pojišťovny na AKTUÁLNÍ podmínky, které se mohou v průběhu měnit.

LT LÉTO NA MALINĚ 2018

. . . již dvanáctý ročník "bestovního" tradičního odborného dětského pobytového táboru na Táborové základně Malina v Ruprechtově.

TÁBOROVÉ ODBORNÉ ODDÍLY:

- oddíl programování (Pája a Peťa) - Děti si užijí jak sportování, tak základy programování. Budeme si spíše hrát s platformou Arduino. Našim cílem je vyzkoušet si jednoduché příklady. Výsledkem bude blikání, pískání či otáčení, pro zájemce budou i složitější funkce jako je programování robota. Robůtek se v okolí orientuje několika senzory a děti jej musí "usměrnit". Všichni se zároveň naučí něco o elektronice, kterou také trochu oťukneme. Děti by měly poznat pár věcí, aby pochopily, co vlastně staví a jak věci pracují. Vše je napájeno z baterek nebo USB počítače. Po chvilce se stavebnicí se děti vypraví vstříc sportovním aktivitám. Vhodné pro děti 10 - 19 let.
..:: 1 volné místo ::.. (oddíl je obsazen, místo je určeno případnému dalšímu zájemci - náhradníkovi)

- Rošťandy - taneční oddíl. Děti si pod vedením již známých osvědčených a kvalifikovaných vedoucích Laďky, Terky a Jíti zatančí různé taneční styly (line dance, street dance, funky, aerobic, free dance a disco dance). Pro zpestření si s vedoucí Ivčou vyrobí různé věcičky a společně si zahrají různé hry. Nebudou chybět ani atraktivní večerní programy.
..:: 1 volné místo ::.. (oddíl je obsazen, místo je určeno případné další zájemkyni - náhradnici)

- Airsoftový oddíl (Ondra, Marťa, Pája, Lambo, Tom a Šury) oddíl zaměřený na airsoft, bojové scénáře a taktické úkoly, výlety do přírody,postupy přežití v přírodě a chování k ní. Každý účastník potřebuje vlastní ochranné brýle, faceprotector, funkční airsoftovou zbraň (může i krátkou - záložní), funkční akumulátory (baterky) a dle potřeby minimálně balíček kuliček. Vhodný pro fyzicky a psychicky zdatné děti ve věku 10 - 19 let, není vhodný jako "hubnoucí kůra". Nabízíme i možnost zapůjčení zbraní s příslušenstvím na tábor dle domluvy.
..:: 1 volné místo ::. (oddíl je obsazen, místo je určeno případnému dalšímu zájemci - náhradníkovi)

- Sportovně rekreační s cyklo-geocachingem s Honzou a Mlsounem
Zaměřeno na sportovní a rekreační činnosti, dobrodružství a pátrání po tajemstvích -
zejména na ježdění na kolech v přírodních terénech, fotbal, baseball, parkur a Geocaching (hledání ukrytých pokladů pomocí internetu a GPS).
Oddíl je vhodný pro sportovně založené aktivní kluky ve věku 8 - 12 let, není vhodný jako "hubnoucí kůra" :)
Předpokladem je vhodné kolo pro jízdu po polních a lesních cestách, zkušenosti s jízdou v terénu a fyzická kondice pro ujetí alespoň minimálně 20-30 km v kopcovitém terénu.

Případné odborné konzultace: Ing. Jan Bárta, +420 777 052 491, info@primahory.cz
..:: JIŽ OBSAZENO ::. Případně pište na chelik(zavinac)svcvyskov.cz

Kukněte, jak jsme se bavili minulé roky:

fotky:
Léto na Malině 2017
Léto na Maliné 2016
Léto na Maliné 2015
Léto na Maliné 2014

video:
Léto na Maliné 2014 - sestřih

. . . a také se nezapomeňte naučit Táborovou píseň "Léto na Maliné"

PŘIHLÁŠKY:
on-line: registrovaní uživatelé v systému SVČ - klikněte na odkaz úplně dole Chci se přihlásit on-line , neregistrovaní v systému SVČ se můžete on-line zaregistrovat, případně se mi ozvěte kdykoliv
telefonem: +420 517 348 962, +420 601 383 312
e-mailem: chelik(zavinac)svcvyskov.cz

Propozice a další informace budou zaslány mailem pouze přihlášeným účastníkům během března - dubna.

Těší se na Tebe
Lída, Romča, Magdička, Verča, Marek, Leontýnka, Laďka, Terka, Ivča, Jíťa, Peťa, Pája, Ondra "Lálálá", Marťas, Pája, Lambo, Tom, Šury, Pepa, Honza, Mlsoun, Drobek, Mireček a hlídač Drobeček :o)))

Kontakt: Roman Chelík, +420 601 383 312, chelik(zavinac)svcvyskov.cz

PS: Platbu doporučujeme provést co nejdříve, potvrdíte tím účast dítěte na táboře či příplatkovém programu. Do té doby je účast pouze rezervována a nikoliv potvrzena.

Kód 177501
Název LT LÉTO NA MALINĚ 2018
Termín konání 30.07.2018 10:00 - 08.08.2018 10:00
Místo konání TZ Maliná Ruprechtov
Hlavní vedoucí Roman CHELÍK
Věková skupina 8-19 let
Sraz účastníků 10:00 hod. - dle propozic tábora
Vybavení na akci dle propozic tábora
V ceně zahrnuto strava, stany, material, nej program
Jiná ujednání dle propozic tábora
Cena 3150,- Kč

Naši partneři