Novinky

08.01.2018 ..:: ÚHRADA OD POJIŠŤOVNY ::..

Pokud chcete částku proplatit u Vaši zdravotní pojišťovny, je třeba úhradu provést pouze bezhotovostním platebním stykem. Doporučujeme též se informovat u Vaší zdravotní pojišťovny na AKTUÁLNÍ podmínky, které se mohou v průběhu měnit.

LT LÉTO NA MALINÉ 2017

. . . již "bestovní" tradiční odborný dětský tábor na TZ Maliná v Ruprechtově.

Táborové odborné oddíly:

- oddíl programování (Pája a Peťa) - Děti si užijí jak sportování, tak základy programování. Budeme si spíše hrát s platformou Arduino. Našim cílem je vyzkoušet si jednoduché příklady. Výsledkem bude blikání, pískání či otáčení, pro zájemce budou i složitější funkce jako je programování robota. Robůtek se v okolí orientuje několika senzory a děti jej musí "usměrnit". Všichni se zároveň naučí něco o elektronice, kterou také trochu oťukneme. Děti by měli poznat pár věcí, aby pochopili, co vlastně staví a jak věci pracují. Vše je napájeno z baterek nebo USB počítače. Po chvilce se stavebnicí se děti vypraví vstříc sportovním aktivitám. Vhodné pro děti 10 - 18 let.
..:: JIŽ ZCELA OBSAZENO ::. Případně pište na chelik(zavinac)svcvyskov.cz

- Rošťandy - taneční oddíl. Děti si pod vedením již známých vedoucích Laďky, Terky a Jíti zatančí různé taneční styly (line dance, street dance, funky, aerobic, free dance a disco dance. Pro zpestření si s vedoucí Ivčou vyrobí různé věcičky a společně si zahrají různé hry. Nebudou chybět ani atraktivní večerní programy.
..:: bereme náhradníky ::. máte-li zájem kontaktujte chelik(zavinac)svcvyskov.cz

- Airsoft oddíl Renegades (Ondra, Marťa a Šury) oddíl zaměřený na airsoft, bojové scénáře a taktické úkoly, výlety do přírody,postupy přežití v přírodě a chování k ní. Každý účastník potřebuje vlastní ochranné brýle, funkční airsoftovou zbraň (může i krátkou), funkční akumulátor (baterka) a dle potřeby minimálně balíček kuliček. Vhodný pro fyzicky a psychicky zdatné děti ve věku 10 - 15 let, není vhodný jako "hubnoucí kůra". Lze se dohodnout i na zapůjčení zbraní.
..:: 1 uvolněné místo ::. máte-li zájem kontaktujte chelik(zavinac)svcvyskov.cz

- Sportovně rekreační s cyklo-geocachingem s Honzou
Zaměřeno na sportovní a rekreační činnosti, dobrodružství a pátrání po tajemstvích. Zejména na ježdění na kolech v přírodních terénech, fotbal, baseball, parkur a Geocaching (hledání ukrytých pokladů pomocí internetu a GPS).
Oddíl je vhodný pro sportovně založené kluky ve věku 8 - 12 let, není vhodný jako "hubnoucí kůra" :)
Předpokladem je vhodné kolo pro jízdu po polních a lesních cestách, zkušenosti s jízdou v terénu a fyzická kondice pro ujetí alespoň minimálně 20-30 km v kopcovitém terénu.

Případné konzultace: Ing. Jan Bárta, +420 777 052 491, info@primahory.cz
..:: JIŽ OBSAZENO ::. Případně pište na chelik(zavinac)svcvyskov.cz

Kukněte, jak jsme se bavili minulé roky:
fotky:

Léto na Maliné 2016
Léto na Maliné 2015
Léto na Maliné 2014


video:
Léto na Maliné 2014 - sestřih

a také nezapomeňte se naučit Táborová píseň Léto na Maliné

PŘIHLÁŠKY:
on-line: registrovaní uživatelé v systému SVČ - klikněte na odkaz úplně dole Chci se přihlásit on-line , neregistrovaní v systému SVČ se můžete on-line zaregistrovat, případně se mi ozvěte kdykoliv
telefonem: +420 517 348 962, +420 601 383 312
e-mailem: chelik(zavinac)svcvyskov.cz

Propozice a další informace budou zaslány mailem pouze přihlášeným účastníkům během února - března.

Těšíme se
Lída, Romča, Magdička, Verča, Marek, Leontýnka, Laďka, Terka, Ivča, Jíťa, Peťa, Pája, Ondra "Lálálá", Marťas, Šury, Honza, Mireček a hlídač Drobek :o)))

Kontakt: Roman Chelík, +420 601 383 312, chelik(zavinac)svcvyskov.cz

Kód 167501
Název LT LÉTO NA MALINÉ 2017
Termín konání 31.07.2017 10:00 - 09.08.2017 10:00
Místo konání TZ Maliná Ruprechtov
Hlavní vedoucí Roman CHELÍK
Věková skupina 8-19 let
Sraz účastníků 10:00 hod. - dle propozic tábora
Vybavení na akci viz propozice tábora
V ceně zahrnuto strava, stany, material, nej program
Jiná ujednání viz propozice tábora
Cena 3150,- Kč

Naši partneři