Novinky

30.01.2018 ..:: PRÁZDNINY ::..

V DOBĚ POLOLETNÍCH a JARNÍCH PRÁZDNIN 2. - 11. 2. 2018 KROUŽKY NEJSOU !

08.01.2018 ..:: ÚHRADA OD POJIŠŤOVNY ::..

Pokud chcete částku proplatit u Vaši zdravotní pojišťovny, je třeba úhradu provést pouze bezhotovostním platebním stykem. Doporučujeme též se informovat u Vaší zdravotní pojišťovny na AKTUÁLNÍ podmínky, které se mohou v průběhu měnit.

ROMČIDLO - kravinky s Romčidlem

POPIS KROUŽKU:
. . . zcela ojedinělý a svým způsobem speciální kroužek (zájmový útvar správně) je pro téměř skoro všechny věkové kategorie (od 10 let), všemožně a všestranně zaměřen - hry, soutěže, poznávání Vyškova, cyklistika, turistika, počítače, PC hry, skákací boty, bazén, pobyt v přírodě, lana, slaňování, střelba z luků, střelba ze vzduchovek, paintball, airsoft, a vše ostatní co nás napadne . . . . . . prostě adrenalin, outdoor, indoor, pohyb, zábava, sranda, legrace, . . . )

Cena a počet schůzek: 600 Kč/pololetí - minimálně 7 schůzek/pololetí po 1,5 hodině - celkem tedy 14 vyučovacích hodin (45 min.). Kroužek je 1x týdně, krom svátků a prázdnin.


V ceně je zahrnut pronájem místnosti na SVČ, drobný materiál, základní pojištění, lektoři, režijní náklady zájmového útvaru. Vstupné, vlezné a podobně si hradí každý účastník sám.

ODBORNÝ LEKTOR:
Roman Chelík - tel.: +420 601 383 311, mail: chelik(at)svcvyskov.cz

Termín a čas konání kroužku bude ještě upřesněn. Upozorňuji, že nebude stále v jeden čas, ale různě podle toho, co bude v plánu.
I. úvodní informační schůzka se bude konat září - říjen 2017, I. patro - dílna modelářů. Upřesněný termín a čas bude zaslán přihlášeným na e-mail.


DALŠÍ INFORMACE:
. . . .

Těšíme se na Vás.

..:: Romčidlo ::..

Kód 177021
Název ROMČIDLO - kravinky s Romčidlem
Místo konání Budova SVČ Vyškov
Hlavní vedoucí Roman CHELÍK
Věková skupina 10-99 let
Vybavení na kroužek dle instrukcí na I. schůzce a v popisku kroužku
V ceně zahrnuto lektor,materiál,režie,pojištění
Kontakt Roman Chelík +420 601 383 312 (vedoucí oddělení)
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí volno

Naši partneři