Novinky

31.03.2020 SOUČASNÁ SITUACE

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se situace s COVID-19 stále vyvíjí, budeme problematiku přerušené činnosti kroužků řešit po skončení mimořádných opatření vlády ČR. Následně Vás o dalším postupu budeme informovat. Děkujeme všem za trpělivost, dodržování preventivních opatření vlády i za vzájemnou pomoc.

10.03.2020 PŘERUŠENÍ ČINNOSTI !!!

Na základě mimořádného nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR se od středy 11. 3. 2020 do odvolání přerušuje veškerá činnost Majáku - SVČ Vyškov (kroužky, akce, pobyty) ve všech pracovištích. Děkujeme za pochopení.

19.01.2020 TÁBORY 2020

. . . právě jsme spustili přihlašování na letní majákovské tábory 2020 ! Nepropásněte je v sekci "tábory" ! pf-2020

LT - letní pobytový tábor
PT - příměstský tábor
http://www.majak-svcvyskov.cz/tabory

08.01.2018 ..:: ÚHRADA OD POJIŠŤOVNY ::..

Pokud chcete částku proplatit u Vaši zdravotní pojišťovny, je třeba úhradu provést pouze bezhotovostním platebním stykem. Doporučujeme též se informovat u Vaší zdravotní pojišťovny na AKTUÁLNÍ podmínky, které se mohou v průběhu měnit.

4th Gamer’s Day

08.11.2018


       V sobotu 13. října 2018 se konal na Majáku – středisku volného času Vyškov již čtvrtý ročník „hráčského dne“. Den a noc před tím se navážely herní počítače, gamingové židle, konzole a virtuální realita, spousta periférií, switchů, kabeláže a prostě všeho, co bylo nutné pro tu nejlepší „hráčskou pařbu“.
       Vše se po dovozu pečlivě instalovalo, zodpovědně nastavovalo, dolaďovalo a hlavně hojně updatovalo, abychom mohli druhý den přijmout všechny se zájmem o hry a virtuální realitu. Hlavní dění se odehrávalo ve velkém sále, kde jsme připravili herní počítače od firmy ASUS. Dále si zde hráči vyzkoušeli zcela jedinečné, výjimečné a plně konfigurovatelné  Hybrid-Tower-PC od E-Blue, které pyšně nese název SCION 32 s právě neuvěřitelnou úhlopříčkou monitoru 32 palců. Ve zbylém rohu jsme vymezili prostor pro vyzkoušení virtuální reality pod taktovkou „We are VR“, která přivezla zatím nejlepší formu virtuální reality na trhu – a to HTC VIVE s více než osumdesáti hrami k vyzkoušení. V druhém rohu byl připraven stánek s všemožnými hráčskými perifériemi od známých značek. V přísálí byli k vyzkoušení Playstation 4 i s  headsetem pro virtuální realitu a veškerým příslušenstvím. Na Playstationu si hráči mohli vyzkoušet nejnovější exluzivní tituly jako God of War nebo Marvel Spiderman.
       I přestože je sál opravdu velký, tak nám rozhodně nestačil a bylo zapotřebí dalších místností. V menším sále byly opět HTC VIVE pro možnost vyzkoušení multiplayeru, které měli pod „palcem“ Jakub Čtvrtníček a Aleš Volráb z firmy We are VR. Hned vedle v další místnosti byly připraveny deskové hry pro případný „hráčský“ odpočinek, které po celý den poskytovali ŽanetaMedvědem, za což i jim patří velký dík.
          Během celého dne probíhaly různé  eventy a turnaje, které organizoval Andrew Pytela a známá streamerka KateChibi. Na konci Ti nejrychlejší, nejfikanější, nejostřelhbitější  a prostě nejlepší dostali krásné a hodnotné odměny od Vyškovské pobočky CZC.CZ, které předal jednatel Marek Navrátil.
       Závěrem děkujeme všem, co se na přípravě a chystání tohoto  eventu podíleli, účastníkům za návštěvu a opět se těšíme na 5th Gamer’s Day.
 
Roman Chelík & Marek Navrátil
Fotky z 4th Gamer's Day

Video z 4th Gamer's Day (případně zde)

Naši partneři