Novinky

16.11.2017 Státní svátek 17. 11.

V pátek 17. listopadu 2017 je státní svátek a schůzky na Majáku - SVČ Vyškov se nekonají. Přejeme pěkný a pohodový svátek a prodloužené volno.

07.11.2017 “VYPEČENÁ NOVINKA!”

zveme Vás na novou akci pro děti od 7 let “Kdo nepeče s námi, peče proti nám” http://www.majak-svcvyskov.cz/akce/1953-kdo-nepece-s-nami-pece-proti-nam

ZÁBAVA A VZDĚLÁVÁNÍ PĚKNĚ POHROMADĚ

29.07.2017 Majákovskou akademií jsme ukončili školní rok s hromadou kroužků (přes sto), kde svůj volný čas trávilo více než 1200 členů a ještě před zahájením prázdnin jsme pro vás připravili nabídku na nový školní rok!

Máme opět širokou škálu činností pro děti, mládež i dospěláky. Chceme dětem nabídnout aktivity, které je budou bavit, a ukázat jim, že volný čas mohou trávit aktivně. V přehledu (www.majak-svcvyskov.cz) najdou zájemci kroužky z nejrůznějších volnočasových oblastí: sportovní, taneční, výtvarné, hudební, technické, přírodovědné i jazykové. Každý rok rozšiřujeme nabídku o atraktivní novinky. Letos to jsou na příklad kroužky Polytechnický, NERV, Power jóga, A je to! – Kutilové, Švadlenka a v neposlední řadě tři kroužky pro maminky s dětmi.

Naše kroužky jsou nejen o zábavě. Lektoři vedou účastníky k poznávání nových věcí, rozvíjí jejich talent, dovednosti, vědomosti, kreativitu i sebevědomí. Děti zažívají úspěchy v oblastech, které je baví a tráví čas se svými vrstevníky.

U nás máte příležitosti a prostor realizovat své záliby a koníčky. Zkrátka, plníme naše motto: „Postaráme se o váš volný čas!“


Naši partneři