Novinky

27.04.2020 ..:: HLEDÁME ::..

Hledáme aktivního důchodce na pozici správce Dětského dopravního hřiště. Správce DDH

31.03.2020 SOUČASNÁ SITUACE

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se situace s COVID-19 stále vyvíjí, budeme problematiku přerušené činnosti kroužků řešit po skončení mimořádných opatření vlády ČR. Následně Vás o dalším postupu budeme informovat. Děkujeme všem za trpělivost, dodržování preventivních opatření vlády i za vzájemnou pomoc.

10.03.2020 PŘERUŠENÍ ČINNOSTI !!!

Na základě mimořádného nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR se od středy 11. 3. 2020 do odvolání přerušuje veškerá činnost Majáku - SVČ Vyškov (kroužky, akce, pobyty) ve všech pracovištích. Děkujeme za pochopení.

19.01.2020 TÁBORY 2020

. . . právě jsme spustili přihlašování na letní majákovské tábory 2020 ! Nepropásněte je v sekci "tábory" ! pf-2020

LT - letní pobytový tábor
PT - příměstský tábor
http://www.majak-svcvyskov.cz/tabory

08.01.2018 ..:: ÚHRADA OD POJIŠŤOVNY ::..

Pokud chcete částku proplatit u Vaši zdravotní pojišťovny, je třeba úhradu provést pouze bezhotovostním platebním stykem. Doporučujeme též se informovat u Vaší zdravotní pojišťovny na AKTUÁLNÍ podmínky, které se mohou v průběhu měnit.

ZÁBAVA A VZDĚLÁVÁNÍ PĚKNĚ POHROMADĚ

29.07.2017 Majákovskou akademií jsme ukončili školní rok s hromadou kroužků (přes sto), kde svůj volný čas trávilo více než 1200 členů a ještě před zahájením prázdnin jsme pro vás připravili nabídku na nový školní rok!

Máme opět širokou škálu činností pro děti, mládež i dospěláky. Chceme dětem nabídnout aktivity, které je budou bavit, a ukázat jim, že volný čas mohou trávit aktivně. V přehledu (www.majak-svcvyskov.cz) najdou zájemci kroužky z nejrůznějších volnočasových oblastí: sportovní, taneční, výtvarné, hudební, technické, přírodovědné i jazykové. Každý rok rozšiřujeme nabídku o atraktivní novinky. Letos to jsou na příklad kroužky Polytechnický, NERV, Power jóga, A je to! – Kutilové, Švadlenka a v neposlední řadě tři kroužky pro maminky s dětmi.

Naše kroužky jsou nejen o zábavě. Lektoři vedou účastníky k poznávání nových věcí, rozvíjí jejich talent, dovednosti, vědomosti, kreativitu i sebevědomí. Děti zažívají úspěchy v oblastech, které je baví a tráví čas se svými vrstevníky.

U nás máte příležitosti a prostor realizovat své záliby a koníčky. Zkrátka, plníme naše motto: „Postaráme se o váš volný čas!“


Naši partneři