Novinky

25.02.2019 HLEDÁME POSILY

Hledáme nové človíčky do týmu pedagog

. socialni-pedagog

08.01.2018 ..:: ÚHRADA OD POJIŠŤOVNY ::..

Pokud chcete částku proplatit u Vaši zdravotní pojišťovny, je třeba úhradu provést pouze bezhotovostním platebním stykem. Doporučujeme též se informovat u Vaší zdravotní pojišťovny na AKTUÁLNÍ podmínky, které se mohou v průběhu měnit.

Taneční skupina N-yoj! pořádá závěrečnou show

10.06.2017

              Taneční skupina N-yoj!, působící pod Majákem SVČ Vyškov. Novou taneční sezónu zahájila v září 2016. Letos je to již třináctý ročník. Ve Vyškově se otevřely složky pro děti od tří let až po dospělé tanečníky, kterým je přes dvacet let. Tančit s námi mohou i děti v Bučovicích, Rousínově a ve Slavkově, kde také působíme. Jaké máme letos úspěchy a kde nás můžete ještě vidět? 

              Všechny věkové složky se zúčastnily postupové soutěže Czech dance masters a všechny se také, kromě minidětí, probojovaly až do finále, tedy na mistrovství republiky. Tady se nejvíce dařilo naší juniorské složce z Vyškova, kterou vede Denisa Adamíková. Juniorky se nakonec umístily na skvělém šestém místě. Tančili jsme také na nepostupové soutěži Right2dance v Brně. Zde si zlaté medaile odvezli naši nejmenší s vystoupením Kung-fu sranda a také malá skupinka z Bučovic.

              Ve dnech 2.-4.6.2017 ve Slavkově se představili děti, miniděti a junioři ze všech měst, kde působíme. Potom se moc těšíme na Vyškovský majáles, kde uvidíte především naši hlavní věkovou kategorii – tedy dospělé – z Vyškova.

              Co všechno jsme ale od září stačili stihnout, bychom Vám rádi předvedli na naší závěrečné show. Na ní se představí všechny složky od nejmenších až po nejstarší z Vyškova, Slavkova, Bučovic a Rousínova. Koná se 18. 6. 2017 od 17:00 v kulturním centru Bonaparte ve Slavkově. Moc se na Vás těšíme. A na děti napříč věkem čeká od září nábor k nám do taneční skupiny, kdo má zájem tančit, ať neváhá.
Lucie Reichová
 

 

Naši partneři