Novinky

04.09.2017 KROUŽKY – PRVNÍ SCHŮZKY

Většina kroužků zahajuje svou činnost na konci září/začátku října. Informace o prvních schůzkách jednotlivých kroužků naleznete v podrobných informacích - datum zahájení.

TÁBOROVÁ ZÁKLADNA MALINA

15.05.2017

Táborová základna Malina se již po zimním spánku otevřela a hned ji osídlilo několik dětí i dospělých. První letošní akce byla vskutku slavnostní – svatba. Další akce, které zde postupně proběhnou, jsou nejrůznější víkendovky a zážitkové pobyty. O prázdninách se základna zaplní pěti turnusy pobytových táborů a v provozu bude až do října.

STÁLE SE SNAŽÍME ZVELEBOVAT

Snažíme se, aby se zde všem účastníkům líbilo a rádi se vraceli. V letošním roce jsme ještě před zahájením sezony stihli nejen vymalovat, ale i vyměnit zbytek oken v celé hlavní budově, kde se nachází stravovací a sociální zázemí - jídelna, kuchyň, sprchy, WC. V jídelně a kuchyni jsme také vyměnili výdejní okénka a obklady kolem nich, aby vše odpovídalo nejen hygienickým požadavkům, ale bylo i útulné.  Jídelnu totiž   mimo stravovací čas využíváme i k nejrůznějším rukodělným aktivitám, zábavným i soutěžním hrám, dětským diskotékám apod.

Přejeme si, aby se u nás všem líbilo a děti si volný čas strávený na základně náramně užily.
 

Naši partneři