Novinky

25.02.2019 HLEDÁME POSILY

Hledáme nové človíčky do týmu ucetni

. ucetni

08.01.2018 ..:: ÚHRADA OD POJIŠŤOVNY ::..

Pokud chcete částku proplatit u Vaši zdravotní pojišťovny, je třeba úhradu provést pouze bezhotovostním platebním stykem. Doporučujeme též se informovat u Vaší zdravotní pojišťovny na AKTUÁLNÍ podmínky, které se mohou v průběhu měnit.

NOC PLNÁ ZÁZRAKŮ

03.02.2017

       Noc plná zázraků – tak zní název již tradičního prázdninového přespání, které se letos konalo ze čtvrtka na pátek 2. - 3. února 2017 v SVČ Maják ve Vyškově. Toto přespání je určeno pro děti a mládež, které nechtějí sedět o prázdninách doma, ale chtějí se pobavit, zažít nové zážitky, seznámit se s novými lidmi, ale hlavně zažít kouzelnou a zároveň nezapomenutelnou noc.

       „Přespávačky“ se zúčastnila necelá dvacítka dětí, které ji dostaly, jako odměnu za krásné vysvědčení. Program, začal výrobou „zlobišáků“, aby si děti odsud odnesly i něco jiného než spoustu skvělých zážitků. Po vyrábění jsme se posilnili sladkou večeří. Poté jsme se teple oblékli a hurá ven na sněhovou bojovku a zimní radovánky.  Uvnitř čekalo děti překvápko ve střelnici, kde měli možnost zastřílet si z různých druhů zbraní a také dovednosti na klokaních botách. Kdo měl stále moc energie tak si zatancoval v sále Just Dance, nebo se zúčastnil pěvecké soutěže Karaoke. Mezitím jsme se někteří nechali potetovat od hlavy až k patě a téměř nad ránem jsme zapadli do našich spacáků. Po snídani jsme strhli velký boj s flusačkama a hurá domů.

       Na této „nocovačce“ hrajeme plno zábavných her, které baví nejenom menší děti, ale i ty větší. Vždy odcházíme všichni spokojení a s novými zážitky.
Těšíme se na Vás zase příští rok.
 
Účastnice Šárka Špitalská, Dominika Karafiátová

Fotky a videa z akce: http://romcidlo.rajce.idnes.cz/  (Děkuji Šárce za fotky a krátká videa)
 

Naši partneři