Novinky

08.01.2018 ..:: ÚHRADA OD POJIŠŤOVNY ::..

Pokud chcete částku proplatit u Vaši zdravotní pojišťovny, je třeba úhradu provést pouze bezhotovostním platebním stykem. Doporučujeme též se informovat u Vaší zdravotní pojišťovny na AKTUÁLNÍ podmínky, které se mohou v průběhu měnit.

Vánoční lezení

29.12.2016

Maják - středisko volného času Vyškov ve spolupráci s HSK Vyškov připravilo pro děti kroužku "Lezení na umělé stěně" a jejich rodiče Vánoční lezení. Konalo se "mezi svátky" ve čtvrtek 29. prosince 2016 na Vyškovské umělé lezecké stěně v Multifunkční hale a trvalo tři hodiny - odpoledne od tří do šesti. Všichni přítomni si mohli vyzkoušet, jaké to je zdolat cestu a vylézt až ke stropu a tzv. topovat.

Chci touto cestou moc a moc poděkovat všem maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům, co za námi přišli a navodili povánoční atmosféru pohody a klidu. Nejmladšímu účastníkovi Marečkovi bylo jen pár měsíců a po vzoru svého šikovného tatínka si již zkoušel, jaké to máme chyty na naší stěně i nejstarší "lezkyni" (měla těch měsíců víc - u žen se přeci věk neuvádí ;o) to šlo skvěle. Velké poděkování patří hlavně vedoucímu kroužku lezení - Markovi Pátíkovi, který toto celé Vánoční lezení vymyslel, zorganizoval a nakonec i zrealizoval. V neposlední řadě pak i skvělým a zodpovědným jističům Peťovi Kulíškovi, Honzovi Ludrovanovi a Lukášovi Tvrďochovi, kteří celou akci odjistili zcela úplně bez nároku na honorář – moc vám kluci děkuji za Vaši velkou pomoc. 

Roman CHELÍK
vedoucí odd. techniky
Maják SVČ Vyškov

.

Fotoreportáž z Vánočního lezení:
http://romcidlo.rajce.idnes.cz/Vanocni_lezeni_krouzku_2016/

 
 

Naši partneři