Novinky

16.11.2017 Státní svátek 17. 11.

V pátek 17. listopadu 2017 je státní svátek a schůzky na Majáku - SVČ Vyškov se nekonají. Přejeme pěkný a pohodový svátek a prodloužené volno.

07.11.2017 “VYPEČENÁ NOVINKA!”

zveme Vás na novou akci pro děti od 7 let “Kdo nepeče s námi, peče proti nám” http://www.majak-svcvyskov.cz/akce/1953-kdo-nepece-s-nami-pece-proti-nam

Vánoční lezení

29.12.2016

Maják - středisko volného času Vyškov ve spolupráci s HSK Vyškov připravilo pro děti kroužku "Lezení na umělé stěně" a jejich rodiče Vánoční lezení. Konalo se "mezi svátky" ve čtvrtek 29. prosince 2016 na Vyškovské umělé lezecké stěně v Multifunkční hale a trvalo tři hodiny - odpoledne od tří do šesti. Všichni přítomni si mohli vyzkoušet, jaké to je zdolat cestu a vylézt až ke stropu a tzv. topovat.

Chci touto cestou moc a moc poděkovat všem maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům, co za námi přišli a navodili povánoční atmosféru pohody a klidu. Nejmladšímu účastníkovi Marečkovi bylo jen pár měsíců a po vzoru svého šikovného tatínka si již zkoušel, jaké to máme chyty na naší stěně i nejstarší "lezkyni" (měla těch měsíců víc - u žen se přeci věk neuvádí ;o) to šlo skvěle. Velké poděkování patří hlavně vedoucímu kroužku lezení - Markovi Pátíkovi, který toto celé Vánoční lezení vymyslel, zorganizoval a nakonec i zrealizoval. V neposlední řadě pak i skvělým a zodpovědným jističům Peťovi Kulíškovi, Honzovi Ludrovanovi a Lukášovi Tvrďochovi, kteří celou akci odjistili zcela úplně bez nároku na honorář – moc vám kluci děkuji za Vaši velkou pomoc. 

Roman CHELÍK
vedoucí odd. techniky
Maják SVČ Vyškov

.

Fotoreportáž z Vánočního lezení:
http://romcidlo.rajce.idnes.cz/Vanocni_lezeni_krouzku_2016/

 
 

Naši partneři